KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 13253048

nr 1325 3048

Jerry McMillan

(f. 1936), USA

Skulptur, Multipel. Signerad, daterad -71, numrerad 79/100. Bredd: 20,5 cm. Djup: 17 cm. Höjd: 34 cm

Kondition: taperester på plexiglaset

Jerry McMillan, amerikansk fotograf född 1936.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 11 maj 2020
kl 19:13:50

Jerry McMillan

Läs mer om Jerry McMillan